بروزترین‌ها
سرقت اینترنتی از حساب پدر


فردی که از حساب پدر خود به صورت اینترنتی سرقت کرده بود توسط ماموران پلیس فتای استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد.


بروزترین : به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس اصفهان با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی به صورت اینترنتی اقدام به سرقت از حساب وی کرده است بررسی موضوع در دستور کار ماموارن این پلیس قرار گرفت.

غلامرضا شهریاری ادامه داد: ماموران پلیس فتا با اقدامات تخصصی‌ عامل برداشت غیر مجاز از حساب شاکی را که فرزند او بود شناسایی کردند.

وی تصریح کرد: متهم 21 ساله در بازجویی‌های به عمل آمده ضمن اظهار ندامت از انجام بزه انتسابی به این موضوع اشاره کرده که مدتی پیش پدرم، اطلاعات حساب و رمز دوم کارت بانکی خود را جهت گرفتن موجودی حساب از طریق تلفن همراه در اختیار من قرار داد که از اعتماد او سوء استفاده کرده و اقدام به خرید اینترنتی و شارژ تلفن همراه از حسابش کردم.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس اصفهان خاطر نشان کرد: بیشتر سرقت‌های اینترنتی به دلیل افشای اطلاعات بانکی رخ می‌دهد و عامل اصلی آن نیز خود صاحب حساب است، اگر افراد از اطلاعات بانکی خود (شماره حساب، رمز اول و دوم) به درستی محافظت کنند، هیچ سارقی نمی‌تواند از حساب‌شان سرقت کند.

مطالب مرتبط