بروزترین‌ها
قدردانی از بانک کشاورزی بخاطر مشارکت در طرح آبرسانی به روستاها


دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی از مشارکت فعال بانک کشاورزی در طرح آبرسانی به روستاها قدردانی و تشکر کرد.


بروزترین : در مراسمی که روز دوشنبه 19 بهمن ماه در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی در خصوص آبرسانی به روستاها برگزار شد، اهتمام و تلاش بانک کشاورزی در عملیاتی نمودن طرح مجتمع های آبرسانی روستایی مورد قدردانی قرار گرفت.
همچنین از مشارکت بانک کشاورزی در طرح های حوزه های " پرورش ماهی در قفس" و "احداث و توسعه گلخانه ها" توسط دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دکتر پورمحمدی معاون توسعه امور تولیدی سازمان مدیریت و برنامه ریزی تقدیر ویژه به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در این مراسم با اهدای لوح از سوی دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دکتر چیت‌چیان وزیر نیرو به دکتر شهیدزاده از مشارکت بانک کشاورزی در اجرای طرح مجتمع های آبرسانی روستایی قدردانی شد که متن این لوح به شرح ذیل است:
برادر گرامی جناب آقای دکتر شهیدزاده مدیر عامل محترم بانک کشاورزی
حضور موثر و تلاش ارزنده جنابعالی و همکاران ارجمند در عملیاتی نمودن طرح مجتمع های آبرسانی روستایی که در راستای حمایت از تولید و اشتغال و کاهش آسیب پذیری‌ها و بر پایه سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی صورت گرفت موجب مباهات و سپاسگزاری فراوان است.
بر این اساس و اهدای این لوح تقدیر، مراتب تشکر خود را اعلام و از خداوند بزرگ توفیق مستمر جنابعالی و همکاران محترم را در خدمت به آحاد ملت ایران مسالت می نمایم.
                              محمدباقر نوبخت                                                       حمید چیت چیان
معاون رئیس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور                           وزیر نیرو     

مطالب مرتبط